Luggmatta House Nordic FloridaSvart
1 545 kr

Florida
Svart
1 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981171 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 230 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Luggmatta |
| Serie | Florida |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 230x160 cm |
| EAN-nr | 5713917001958 |



