Luggmatta House Nordic Florida
899 kr

Florida
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rund matta.
Mått: Ø120 cm
Mått: Ø120 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981200 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Luggmatta |
| Serie | Florida |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 5713917002009 |

