Luggmatta House Nordic Miami
fr.1 389 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Grön, Mörkgrå, Sand |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Miami |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 160x230 cm |

