Luggmatta Venture Home Aron200x80 cm
595 kr
450 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
Mått (cm):
80x200
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Aron från Venture Home är en stilsäker matta i slistarkt material som är helt i linje med trenderna.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Aron från Venture Home är en stilsäker matta i slistarkt material som är helt i linje med trenderna.
Att placera en långsmal matta i hallen eller framför sängen ger ett enkelt, stilrent lyft till hela inredningen. Den här trendsäkra mattan från serien Aron har ett dekorativt, abstrakt mönster i den täta luggen som bidrar till ett modernt blickfång. Det mjuka materialet och den krämvita kulören ger en värme till atmosfären i rummet och passar bra ihop med övrig inredning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16017-101 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Aron |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 80x200 cm |
| Tjocklek | 0,8 cm |
| EAN-nr | 7340206968937 |




