Luggmatta Venture Home Hilma
fr.735 kr
Se priset!
Välj variant

Hilma
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hilma, en jordnära bomullsmatta i naturlig färg. Mattan är tuftad med sicksack mönster och fransar längs med kortsidan som fångar blicken. Hilma är en trendig rektangulär matta som gör det lilla extra i ditt rum.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hilma, en jordnära bomullsmatta i naturlig färg. Mattan är tuftad med sicksack mönster och fransar längs med kortsidan som fångar blicken. Hilma är en trendig rektangulär matta som gör det lilla extra i ditt rum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 80, 160, 200 cm |
| Längd | 230, 250, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Bomullsmatta |
| Serie | Hilma |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 3 cm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 160x230, 200x300, 80x250 cm |






