Luggmatta Venture Home Nina
fr.735 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Nina
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Nina från Venture Home. Ett stickat hantverk som passar perfekt i både klassiska och moderna hem. Den perfekta detaljen i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Nina från Venture Home. Ett stickat hantverk som passar perfekt i både klassiska och moderna hem. Den perfekta detaljen i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Nougat, Vit |
| Bredd | 160, 200, 300 cm |
| Längd | 200, 230, 300 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Serie | Nina |
| Stil | Enfärgad |
| Kvalitet | Stickad |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2, 20 cm |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |
| Tjocklek | 20 mm |
