Luggmatta Venture Home Teddy
fr.1 460 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Teddy från Venture Home. Skapar en härlig och fridfull atmosfär i hemmet. Tillför det där lilla extra i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Teddy från Venture Home. Skapar en härlig och fridfull atmosfär i hemmet. Tillför det där lilla extra i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Vit |
| Bredd | 160, 200, 300 cm |
| Längd | 200, 230, 300 cm |
| Material | Polyester/Canvas |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Serie | Teddy |
| Stil | Skandinavisk |
| Kvalitet | Vävd |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2, 20 cm |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |
| Tjocklek | 20 mm |
