Luggmatta Venture Home Towa
fr.1 219 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Towa
1 219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Towa från Venture Home. Ett handvävt hantverk som passar utmärkt i både klassiska och moderna hem. Ger hemmet en härlig atmosfär. Tillverkad i polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Towa från Venture Home. Ett handvävt hantverk som passar utmärkt i både klassiska och moderna hem. Ger hemmet en härlig atmosfär. Tillverkad i polyestertyg.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Nougat, Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Polyester/Canvas |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Serie | Towa |
| Stil | Modern |
| Kvalitet | Handvävd |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |
