Matta House Nordic Mataro Rektangel
2 465 kr
1 629 krSpara 34 %Kampanj

Mataro Rektangel
1 629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vävd matta från House Nordic. Tillverkad i 100% återvunnen plast. 140x200 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981291 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Återvunnen plast |
| Produkttyp | Flatvävd matta |
| Serie | Mataro |
| Form | Rektangulär |
| Montering | Nej |
| Mått | 140x200 cm |
| EAN-nr | 5713917010806 |




