Matta Svanefors Justus
Rek. pris 499 kr
fr.365 kr
fr.251 krFrån 26 %Kampanj
Välj variant

Justus
251 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vävd matta i vackert melerad jute i naturfärger. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Vävd matta i vackert melerad jute i naturfärger. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Natur |
| Bredd | 60, 70 cm |
| Längd | 90, 200, 300 cm |
| Material | 100% Jute |
| Produkttyp | Matta |
| Serie | Justus |
| Mått | 60x90, 70x200, 70x300 cm |
