Matta Svanefors Kirk
fr.1 329 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kirk
1 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bomullsmatta med tryckt mönster. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Bomullsmatta med tryckt mönster. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Offwhite |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 160, 300 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Produkttyp | Matta |
| Serie | Kirk |
| Mått | 160x160, 200x300 cm |
