Matta Svanefors Neo
fr.151 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Neo
151 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vävd matta i tunn bomullskvalitet som gör den lätt att skaka och tvätta. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Vävd matta i tunn bomullskvalitet som gör den lätt att skaka och tvätta. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Brun |
| Bredd | 60, 70, 170 cm |
| Längd | 90, 200, 240 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Produkttyp | Matta |
| Serie | Neo |
| Mått | 170x240, 60x90, 70x200 cm |
