Orientalisk Matta Venture Home Ebbe
fr.900 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Orientalisk Matta Ebbe från Venture Home ger liv och rörelse till din inredning med en vacker orientalisk matta som framhäver elegans och lyfter rummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Orientalisk Matta Ebbe från Venture Home ger liv och rörelse till din inredning med en vacker orientalisk matta som framhäver elegans och lyfter rummet.
Att placera en långsmal matta i hallen eller framför sängen ger ett enkelt, stilrent lyft till hela inredningen. Den här smakfulla mattan från serien Ebbe har ett dekorativt, orientaliskt mönster i de jordnära baskulörerna: brun, blå och beige. Det mjuka materialet och täta låga luggen ger en värme till atmosfären i rummet och ger en personlig prägel till övrig inredning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 80, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 240, 305, 310 cm |
| Material | Bomull/Polypropylen |
| Produkttyp | Bomullsmatta |
| Serie | Ebbe |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x240, 200x305, 240x310, 80x240 cm |
| Tjocklek | 2, 0,8, 1,6, 2,4 cm |
