Persisk Matta Arkiio Beluch Röd/Svart 99x215
11 745 kr
3 435 krSpara 71 %Kampanj

Beluch Röd/Svart 99x215
3 435 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Beluch Röd/Svart 99x215 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Khorasan
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 10-30
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Khorasan
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 10-30
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751213 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 99 cm |
| Längd | 215 cm |
| Material | Garn |
| Typ | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 12 mm |
| Mått | 215x99 cm |
| EAN-nr | 735011507391 |


