Plastmatta Horredsmattan Savanne
fr.375 kr
Välj variant

Savanne
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Savanne är en plastmatta i moderna färgställningar. Mattan är vävd i olika färger och mönster som bjuder in till en inspirerande miljö. Tack vara mattans egenskaper går den lika bra att inreda hemmet med som uteplatsen.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Savanne är en plastmatta i moderna färgställningar. Mattan är vävd i olika färger och mönster som bjuder in till en inspirerande miljö. Tack vara mattans egenskaper går den lika bra att inreda hemmet med som uteplatsen.
Mattan är dubbelsidig vilket gör att du kan variera efter rum eller säsong. Plastmattan är lättskött och praktisk och går att tvätta i tvättmaskin.
Mattan är gjord i ftalatfri PVC.
Material: PVC/Polyester 90/10
Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är gjord i ftalatfri PVC.
Material: PVC/Polyester 90/10
Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Recensioner
Britt-Inger LVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans, bra pris
+ jättefin matta
Ann-Christin HVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket nöjd med allt! Pris, frakt etc.
Heléne GVerifierad köpare
för 2 år sedanMattan var för blek och trist.
Margareta SVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin matta! Piggar upp vårt kök.
ÅsaVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet och snabb leverans!
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Aqua, Beige, Blå, Grafit, Gul, Ljusgrå, Mörkgrön, Röd, Sand |
| Bredd | 50, 70, 100, 150, 170, 200 cm |
| Längd | 50, 70, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450 cm |
| Material | PVC/Polyester |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Savanne |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Stil | Skandinavisk |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 100x150, 150x100, 150x150, 150x200, 150x250, 170x200, 170x250, 200x200, 200x250, 200x300, 50x70, 70x100, 70x150, 70x200, 70x250, 70x300, 70x350, 70x400, 70x450, 70x50 cm |
