Ryamatta KM Carpets Floki
fr.759 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Floki
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Floki är en maskinvävd ryamatta i 100% återvunnen polyester vilket gör den till ett bra miljöval och en matta helt rätt i tiden.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Floki är en maskinvävd ryamatta i 100% återvunnen polyester vilket gör den till ett bra miljöval och en matta helt rätt i tiden.
Med en lugg på 50 mm ger den en fantastisk mjuk känsla för dina fötter och är ett givet val att vila fötterna på för dig som letar efter en fluffig mjuk matta.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 27711A |
| Färg | Beige, Grön, Vit |
| Bredd | 133, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 190, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Floki |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 5 cm |
| Mått | 133x190, 160x230, 200x290, 240x340 cm |
