Ryamatta Venture Home Grace
fr.799 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Grace
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Grace från Venture Home. Ett handvävt hantverk som ger hemmet en härlig atmosfär. Den perfekta detaljen i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Grace från Venture Home. Ett handvävt hantverk som ger hemmet en härlig atmosfär. Den perfekta detaljen i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Choklad, Grå, Grön, Vit |
| Bredd | 160, 200, 230, 300 cm |
| Längd | 160, 230, 300, 400 cm |
| Diameter | 300 cm |
| Material | Polyester/Canvas |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Grace |
| Stil | Shaggy |
| Kvalitet | Handvävd |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300, 300x300, 300x400 cm |
| Tjocklek | 3,5, 35 cm |
| Tjocklek | 35 mm |
