Ryamatta Venture Home Nikita160x230 cm, Mörkbrun
2 019 kr
1 699 krSpara 16 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19980-108 |
| Färg | Mörkbrun |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Nikita |
| Mått | 160x230 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 3,5 cm |
| EAN-nr | 7340220802088 |

