Wiltonmatta D-sign Arezzo Grå/Ljusgrå
fr.359 kr
Välj variant

Arezzo Grå/Ljusgrå
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Arezzo Grå/Ljusgrå är en elegant matta med ett vackert mönster.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Grå |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 120, 170, 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Arezzo |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x300, 80x120 cm |




