Wiltonmatta D-sign Como
fr.889 kr
Välj variant

Como
889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta D-sign Como är en enfärgad matta med kort lugg. Mattan är tillverkad av konstfiber vilket ger den en vacker glans.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Como är en enfärgad matta med kort lugg. Mattan är tillverkad av konstfiber vilket ger den en vacker glans.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Creme, Ljusgrön, Vit |
| Bredd | 120, 160, 200 cm |
| Längd | 170, 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Como |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x300 cm |
