Wiltonmatta D-sign Gela Mörkröd/Mörkorange
fr.429 kr
fr.135 krFrån 65 %Kampanj
Välj variant

Gela Mörkröd/Mörkorange
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matta D-sign Gela Mörkröd/Mörkorange är en matta med ett vackert mönster i rödaorangea toner med en vitbeige kontrast. Mattans böljande mönster för tanken till en öppen eld.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Gela Mörkröd/Mörkorange är en matta med ett vackert mönster i rödaorangea toner med en vitbeige kontrast. Mattans böljande mönster för tanken till en öppen eld.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 720069D |
| Färg | Röd/Orange |
| Bredd | 80, 120, 160 cm |
| Längd | 120, 170, 230 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Gela |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 120x170, 160x230, 80x120 cm |



