Wiltonmatta D-sign Imola Cremex
889 kr

Imola Creme
x
889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Imola Creme är en häftig matta med ett abstrakt geometriskt mönster och ombreeffekt.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 720047 |
| Färg | Creme/Grön |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Imola |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 120x170 cm |
| EAN-nr | 6800000000345 |





