Wiltonmatta D-sign Rimini
fr.359 kr
Välj variant

Rimini
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Rimini är en vacker matta med en randig ombreeffekt.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Ljusblå, Ljusgrå/Blå |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 120, 170, 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Rimini |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x300, 80x120 cm |

