Wiltonmatta KM Carpets Genova Zen240x340 cm, Vit
4 179 kr
3 120 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Mått (cm):
240x340

Genova Zen
240x340 cm, Vit
3 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Genova Zen vit har en cremevit bottenfärg tillsammans ett mönster i halvcirklar i samma ton.
Mönstret ger ett lugnt och behagligt intryck i en lätt glans.
Mattan är vävd med high/low-effekt, vilket innebär att mattan har olika lugghöjd som gör mönstret mer framträdande och effektfullt.
Det är en mjuk matta som tack vare sina olika storlekar och sin stilrena look passar lika bra i sovrummet som vid din soffan.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Genova Zen vit har en cremevit bottenfärg tillsammans ett mönster i halvcirklar i samma ton.
Mönstret ger ett lugnt och behagligt intryck i en lätt glans.
Mattan är vävd med high/low-effekt, vilket innebär att mattan har olika lugghöjd som gör mönstret mer framträdande och effektfullt.
Det är en mjuk matta som tack vare sina olika storlekar och sin stilrena look passar lika bra i sovrummet som vid din soffan.
Tvättråd:
Fläckar avlägsnas med en ren ljus frottéhandduk, lite ljummet vatten och milt diskmedel. För tvätt av hela mattan rekommenderas fackmässig plantvätt
Material: 70% PP, 30% Polyester
Fläckar avlägsnas med en ren ljus frottéhandduk, lite ljummet vatten och milt diskmedel. För tvätt av hela mattan rekommenderas fackmässig plantvätt
Material: 70% PP, 30% Polyester
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 12700 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 240 cm |
| Längd | 340 cm |
| Material | Polypropylen/Polyester |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Genova Zen |
| Mått | 240x340 cm |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,2 cm |
| EAN-nr | 7340205312700 |







