Wiltonmatta Pierre Cardin Diamond 3759A
2 065 kr

Diamond 3759A
2 065 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PIERRE CARDINBeskrivning
Matta Pierre Cardin Diamond 3759A är en elegant matta med ett subtilt blommotiv.
Pierre Cardin är ett varumärke grundat av den fransk-italienska designern Pierre Cardin som är välrenommerad för sin avantgarde-stil med geometriska former och motiv. Designern och modeskaparen har genom sitt varumärke och modehus arbetat med allt från kläder, parfymer och kosmetika till inredning.
Egenskaper
| Varumärke | PIERRE CARDIN |
| Art.Nr. | 670181 |
| Färg | Creme/Brun |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Diamond |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 160x230 cm |
| Tjocklek | 1,2 cm |




