Kuddfodral Svanefors Moomin Mumin Tvärtom
299 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

"Vad spännande det är att leva, allt kan bli tvärtom, beroende på ingenting" Kuddfodral i bomull med tryck från Tove Janssons bok Pappan och havet. Dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
"Vad spännande det är att leva, allt kan bli tvärtom, beroende på ingenting" Kuddfodral i bomull med tryck från Tove Janssons bok Pappan och havet. Dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1403-47-011 |
| Färg | Mörkgrå |
| Material | 100% Bomull |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Moomin |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Mått | 45x45 cm |
| EAN-nr | 7332623413695 |


