Prydnadskudde House Nordic Alvito
659 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Kudde med blomdesign\n60x45cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3961010 |
| Färg | Multi |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Polyester, Bomull |
| Produkttyp | Prydnadskudde |
| Serie | Alvito |
| EAN-nr | 5713917014897 |




