Filt Venture Home TobyBeige/Vit
419 kr
299 krSpara 29 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige/Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Filten Toby är mjuk, varm och har ett snyggt diskret fiskbensmönster som ger den där snygga och stilrena känslan till hemmet. Toby är tillverkad i polyester. Filtarna kombineras snyggt ihop eller tillsammans med annan textil och inredning i hemmet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Filten Toby är mjuk, varm och har ett snyggt diskret fiskbensmönster som ger den där snygga och stilrena känslan till hemmet. Toby är tillverkad i polyester. Filtarna kombineras snyggt ihop eller tillsammans med annan textil och inredning i hemmet!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15951-215 |
| Färg | Beige/Vit |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Filt |
| Serie | Toby |
| Mått | 130x170 cm |
| Djup | 5 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133236146 |




