Pläd Venture Home Anny
fr.595 kr
fr.450 krFrån 16 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Anny är en skön och gosig pläd i akryl. Enfärgad beige pläd med tofsar i ändarna stl 130x170. Skötselråd: Maskintvätt 30 grader, hängtorka.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Anny är en skön och gosig pläd i akryl. Enfärgad beige pläd med tofsar i ändarna stl 130x170. Skötselråd: Maskintvätt 30 grader, hängtorka.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grön, Vit |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Acrylic |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Anny |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 130x170 cm |
