Pläd Venture Home KarlGrå
395 kr
229 krSpara 42 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pläden är i fuskpäls och håller dig garanterat varm under hela filmkvällen. Pläden är tillverkad av polyester, chenille och fuskpäls.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Pläden är i fuskpäls och håller dig garanterat varm under hela filmkvällen. Pläden är tillverkad av polyester, chenille och fuskpäls.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15942-305 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Katleen |
| Mått | 130x170 cm |
| Djup | 5 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133236009 |







