Pläd Venture Home SandyBeige/Mörkgrön/Vit
309 kr
225 krSpara 27 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige/Mörkgrön/Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sandy är den perfekta pläden för dig som vill skapa en avslappnad och bekväm inredningsstil i hemmet! Släng på sängkanten för en härlig känsla eller häng snyggt över soffan för ett mer ordningssamt uttryck. Sandy är tillverkad i polyester och har en lätt och följsam struktur, pläden passas enkelt ihop med annan inredning i hemmet oavsett inredningsstil!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sandy är den perfekta pläden för dig som vill skapa en avslappnad och bekväm inredningsstil i hemmet! Släng på sängkanten för en härlig känsla eller häng snyggt över soffan för ett mer ordningssamt uttryck. Sandy är tillverkad i polyester och har en lätt och följsam struktur, pläden passas enkelt ihop med annan inredning i hemmet oavsett inredningsstil!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15948-213 |
| Färg | Beige/Mörkgrön/Vit |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Sandy |
| Mått | 130x170 cm |
| Djup | 2 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133236061 |








