Pläd Venture Home StanlyBeige
305 kr
244 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pläden Stanly är tillverkad i akryl och har en stilren och följsam känsla i ett tunnare material. Pläden finns i fem olika jordnära kulörer som du enklelt matchar med annan inredning i hemmet. Använd som dekorativ inredning på sängen eller soffan, eller vira in dig i pläden när du läser en god bok framför brasan för en mysigare känsla!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Pläden Stanly är tillverkad i akryl och har en stilren och följsam känsla i ett tunnare material. Pläden finns i fem olika jordnära kulörer som du enklelt matchar med annan inredning i hemmet. Använd som dekorativ inredning på sängen eller soffan, eller vira in dig i pläden när du läser en god bok framför brasan för en mysigare känsla!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15952-202 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Stanly |
| Mått | 130x170 cm |
| Djup | 3 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133236078 |







