Pläd Venture Home Unny
fr.535 kr
fr.405 krSpara 24 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Unny är tillverkad i akryl och med den behagliga färgsättningen tillsammans med de dekorativa toffsarna är det den perfekta filten för dig som vill piffa med en mysig och stilsäker pläd! Använd som dekor på sängen eller på soffan för ett mysig t intryck. Vira in dig och njut av en härlig kväll i soffan med nära och kära!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Unny är tillverkad i akryl och med den behagliga färgsättningen tillsammans med de dekorativa toffsarna är det den perfekta filten för dig som vill piffa med en mysig och stilsäker pläd! Använd som dekor på sängen eller på soffan för ett mysig t intryck. Vira in dig och njut av en härlig kväll i soffan med nära och kära!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Grå |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Acrylic |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Unny |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 130x170 cm |
