3-sitssoffa Venture Home SofiaSvart
13 105 kr
7 964 krSpara 39 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
FåtöljerFåtölj Venture Home Sofia Svart
3 499 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
3-sitssoffa Venture Home Sofia är en 3-sits soffa i tyg och svarta ben i metall.
En svart soffdröm som utstrålar lyx och stil!
Soffserien Sofia kombinerar elegant formspråk, rak nordisk design med charmigt intryck som skapar ett inbjudande blickfång. De smala benen i metall ger den här 3-sitssoffan ett smart och dekorativt lyft som möjliggör enkel dammsugning undertill. Ge dig tid för avkoppling - mys tillsammans med familjen eller bred ut dig ensam!
Soffans mått:
Bredd: 255 cm, Djup: 56 cm, Höjd: 66 cm.
Stoppning: Fiber/dun.
Soffserien Sofia kombinerar elegant formspråk, rak nordisk design med charmigt intryck som skapar ett inbjudande blickfång. De smala benen i metall ger den här 3-sitssoffan ett smart och dekorativt lyft som möjliggör enkel dammsugning undertill. Ge dig tid för avkoppling - mys tillsammans med familjen eller bred ut dig ensam!
Soffans mått:
Bredd: 255 cm, Djup: 56 cm, Höjd: 66 cm.
Stoppning: Fiber/dun.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15581-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 259 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Material | Textil |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Sofia |
| Sittbredd | 234 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Fotpall ingår | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417966 |







