3-sitssoffa Venture Home SofiaGrå
7 557 kr
7 160 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grå
FåtöljerFåtölj Venture Home Sofia Grå
3 339 kr
Sofia
Grå
7 160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
3-sitssoffa Venture Home Sofia är en 3-sits soffa i tyg och svarta ben i metall.
Inred vardagsrummet stilfullt, inbjudande och charmigt med en 3-sitssoffa från serien Sofia!
Den här gråa soffdrömmen kombinerar elegant formspråk, rak nordisk design med charmigt intryck som skapar ett inbjudande blickfång. De smala benen i metall ger soffan ett smart och dekorativt lyft som möjliggör enkel dammsugning undertill. Ge dig tid för avkoppling - mys tillsammans med familjen eller bred ut dig ensam!
Soffans mått:
Bredd: 255 cm, Djup: 56 cm, Höjd: 66 cm.
Skötselråd:
Se till att dina möbler inte står direkt i solljus. Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Stoppning: Fiber/dun.
Den här gråa soffdrömmen kombinerar elegant formspråk, rak nordisk design med charmigt intryck som skapar ett inbjudande blickfång. De smala benen i metall ger soffan ett smart och dekorativt lyft som möjliggör enkel dammsugning undertill. Ge dig tid för avkoppling - mys tillsammans med familjen eller bred ut dig ensam!
Soffans mått:
Bredd: 255 cm, Djup: 56 cm, Höjd: 66 cm.
Skötselråd:
Se till att dina möbler inte står direkt i solljus. Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Stoppning: Fiber/dun.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15581-665 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 259 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 234 cm |
| Material | Textil |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Sofia |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Fotpall ingår | Nej |
| EAN-nr | 7350118417959 |






