Hörnsoffa Scandinavian Choice Crazy XXL med Divan
fr.15 999 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Crazy XXL med Divan
15 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Crazy är en mycket prisvärd och bekväm hörnsoffa med sittvänliga komfort. Soffan har dessutom en divan där du kan bre ut dig riktigt ordentligt.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Crazy är en mycket prisvärd och bekväm hörnsoffa med sittvänliga komfort. Soffan har dessutom en divan där du kan bre ut dig riktigt ordentligt.
Obs! Nackstöd ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Antracit, Beige, Ljusgrå, Mörkgrå |
| Bredd | 345 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 285 cm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Ben | Fyrkantiga Ek, Fyrkantiga Svarta, Korta Svarta, Runda Ek, Runda Metall, Runda Svarta |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Ryggplymå | Facksydd |
| Sitsplymå | 30 kg polyeter, 30kg polyeter, 30kg Polyeterskum |
| Material | Textil |
| Typ | Hörnsoffa |
| Serie | Crazy |
| Antal Sittplatser | 7 |
| Stil | Tidlös |
| Divan | Ja |
| Höjd armstöd | 55 cm |
| Armstöd bredd | 16 cm |
| Totaldjup divan | 139 cm |
| Tjocklek sittdyna | 14 cm |
| Längd | 285 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Tjocklek dyna | 14 cm |
| Stomme | Massiv träram, Massiv träram/fiberplatta/masonit |
| Martindale | 29000, 49000 |
| Bredd Divan | 75, 78 cm |
