Stödben Beslag Design 180 Krom
fr.99 kr
Välj variant

180 Krom
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stödben Beslag Design i kromat utförande. Finns i olika höjder. Justerbar höjd 10mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Ben |
| Justerbar | 10 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Diameter | 28 mm |
| Höjd | 120, 150 mm |

