Stödben Beslag Design 203
fr.279 kr
Välj variant
Beskrivning
Designat Stödben Beslag Design i läckert utförande justerbar höjd 10mm. Montageplatta: 70x50mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom, Rostfritt |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Ben |
| Justerbar | 10 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 70 mm |
| Höjd | 140, 200 mm |

