Stödben Beslag Design 480 VitVit, Höjd:120
115 kr
Beskrivning
Stödben Beslag Design i vit utförande. Finns i olika höjder. Justerbar höjd 10mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 960724 |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Ben |
| Justerbar | 10 mm |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Höjd | 120 mm |
| Diameter | 28 mm |
| EAN-nr | 7316189607248 |

