Stödben Beslag Design Fonda 6005
fr.469 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Designat Stödben Beslag Design i läckert utförande rostfritt eller krom och två olika höjder. Justerbar höjd 10mm
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Designat Stödben Beslag Design i läckert utförande rostfritt eller krom och två olika höjder. Justerbar höjd 10mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom, Rostfritt |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Ben |
| Justerbar | 10 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 80 mm |
| Höjd | 150, 200 mm |
