U-soffa Venture Home ZoomLjusbeige
12 105 kr
7 425 krSpara 39 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ljusbeige
Stolar & PallarSittpuff Venture Home Zoom
1 755 krFåtöljerFåtölj Venture Home Zoom Ljusbeige
3 571 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
U-soffa Venture Home Zoom är en U-soffa i tyg och svarta ben i metall.
En riktig soffdröm - Divansoffa i serien Zoom utstrålar lyx och elegans! I fräsch ljusbeige kulör och mjuk stoppning blir den här soffan snabbt en favorit efter en lång dag på jobbet. Lika bekväm som stilsäker har soffan en iögonfallande design med två divaner, raka nordiska former och generöst med sittplatser för hela familjen. De smala benen är i svart metall. Låt tiden här bli dagens höjdpunkt!
Skötselråd:
Se till att dina möbler inte står direkt i solljus. Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Skötselråd:
Se till att dina möbler inte står direkt i solljus. Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15559-660 |
| Färg | Ljusbeige |
| Bredd | 262 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 54 cm |
| Material | Textil |
| Produkttyp | U-soffa |
| Serie | Zoom |
| Sittbredd | 250 cm |
| Sittdjup | 54 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Stil | Modern |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417935 |







