Sängbord House Nordic RiminiVit
2 149 kr
1 085 krSpara 50 %Kampanj

Rimini
Vit
1 085 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Sängbord från House Nordic med 2 lådor i naturträ.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3704940060 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 32 cm |
| Höjd | 65,5 cm |
| Längd | 45 cm |
| Produkttyp | Sängbord |
| Serie | Rimini |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917005963 |




