Barstol House Nordic Dallas PUMörkgrå
1 325 kr

Dallas PU
Mörkgrå
1 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Barstol från House Nordic i PU med svarta ben.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 1001243 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Längd | 56 cm |
| Material | PU/Stål |
| Produkttyp | Barstol |
| Serie | Dallas |
| Sittdjup | 41,5 cm |
| Sitthöjd | 75 cm |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917001286 |





