Barstol Venture Home Alo med Rygg
1 369 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slipp kompromissa med varken design eller komfort med en barstol från serien Alo! Den här barstolen kommer i en smäcker grå kulör och är genomgående tillverkad i aluminium och konstrotting som står sig över tid. Stolen har även ryggstöd och integrerat fotstöd för extra komfort. Möblera uteplatsen med en inbjudande matgrupp som tar altanen till nya höjder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Slipp kompromissa med varken design eller komfort med en barstol från serien Alo! Den här barstolen kommer i en smäcker grå kulör och är genomgående tillverkad i aluminium och konstrotting som står sig över tid. Stolen har även ryggstöd och integrerat fotstöd för extra komfort. Möblera uteplatsen med en inbjudande matgrupp som tar altanen till nya höjder!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6122-001 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 108 cm |
| Längd | 44 cm |
| Djup | 36 cm |
| Material | Polyester,Stål,Wicker |
| Produkttyp | Barstol |
| Serie | Alo |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 75 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979292 |




