Barstol Venture Home BisbeeSvart/Mörkgrå
Rek. pris 1 115 kr/st
917 kr/stPris/frp 1 630:-
815 kr/stSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå/Svart

Bisbee
Svart/Mörkgrå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barstol Bisbee från Venture Home som klättrar på trendlistorna! Den här smakfulla barstolen i Skandinavisk design kommer garanterat skapa ett inbjudande blickfång i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barstol Bisbee från Venture Home som klättrar på trendlistorna! Den här smakfulla barstolen i Skandinavisk design kommer garanterat skapa ett inbjudande blickfång i ditt hem.
Med en nätt sits i stoppat, tyg av microfiber och integrerat fotstöd i svart stål är den här barstolen lika stilsäker som bekväm att sitta i. Möblera kring det höga matbordet eller vid bardisken i köket och förläng trivsamma stunder tillsammans!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15350-221 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 41 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Längd | 50 cm |
| Rygghöjd | 24 cm |
| Sittbredd | 47 cm |
| Material | Skum/Microfiber/Stål |
| Produkttyp | Barstol |
| Serie | Bisbee |
| Sittdjup | 36 cm |
| Sitthöjd | 64 cm |
| Montering | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206963000 |



