Barstol Venture Home Plaza
Pris/frp 3 070:-
1 535 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plaza, Barstol i en helklädd design med ben i svart pulverlackerad metall med integrerat fotstöd. Rygg och sits i svart stoppad sammetstyg. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Plaza, Barstol i en helklädd design med ben i svart pulverlackerad metall med integrerat fotstöd. Rygg och sits i svart stoppad sammetstyg. Lättare montering krävs.
OBS, säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17704-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 49 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Djup | 57 cm |
| Rygghöjd | 31 cm |
| Material | Metall/Sammet |
| Produkttyp | Barstol |
| Serie | Plaza |
| Sittbredd | 48 cm |
| Sittdjup | 44 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 74 cm |
| EAN-nr | 7350107089525 |





