Barstol Venture Home PlazaFärg: Ljusgrå
Pris/frp 2 010:-
1 005 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Plaza är en bekväm och modern barstol med smakfulla materialval.
Stolen har en mycket god sittkomfort. De vinklade metallbenen med ekfolie och den tygklädda sitsen gör att denna stol passar lika bra i det moderna hemmet som i det klassiska hemmet.
OBS! Stolarna säljs i 2-pack.
OBS! Stolarna säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17704-440 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 103 cm |
| Djup | 52 cm |
| Utförande | Ljusgrå |
| Rygghöjd | 34,5 cm |
| Serie | Plaza |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 72 cm |
| Sittbredd | 38,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |




