Fotpall House Nordic Glasgow
1 015 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Fotpall från House Nordic med svarta ben.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 1501133 |
| Färg | Grön |
| Bredd | 61 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Längd | 41 cm |
| Material | 100% Polyester/Furuträ/Stål |
| Produkttyp | Fotpall |
| Serie | Glasgow |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 37 cm |
| EAN-nr | 5713917007066 |





