Matstol furniture/fashion Limhamn LightSvart
1 875 kr/stPris/frp 2 190:-
1 095 kr/stSpara 42 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Matstol Limhamn Light 2-pack från Furniture Fashion. Hög rygg i en exklusivt utformad design samt rygg och sits i sammet. Med stomme och ben i svart metall. Lättare montering krävs.
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Matstol Limhamn Light 2-pack från Furniture Fashion. Hög rygg i en exklusivt utformad design samt rygg och sits i sammet. Med stomme och ben i svart metall. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Art.Nr. | 15002-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 43 cm |
| Höjd | 82,5 cm |
| Djup | 54 cm |
| Rygghöjd | 38,5 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Limhamn Light |
| Sittdjup | 41,5 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088474 |

