Matstol House Nordic Bergen PU
Pris/frp 3 170:-
fr.1 585 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-06-05
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Stol från House Nordic. Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Svart, Svart/Trä, Vit |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Längd | 55 cm |
| Material | PU-läder/Formgjuten plast/Gummiträ |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Bergen |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |

